• Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
  • Facebook

BAŞARINIZ BİZİMLE BAŞLIYOR

BAŞARINIZ BİZİMLE BAŞLIYOR

Başarınızı başlatmaya hazır mısınız?

YETENEK KAPISINA ŞİMDİ KAYIT OL!

Etkinliklerimiz

Eğitim 3

KARİYER GÜNLERİMİZ

KARİYER GÜNLERİMİZ

3afab26a-4e3f-4f3e-84d3-7f05dd54bece.jpg
e089196a-cb19-46dc-b34a-3e4009fff36d.jpg
bc9ff5a2-99b2-48e6-b7e2-043576b5bfbb.jpg

GÜNEY KARİYER FUARI GÜNKAF 22

Değerli hocalarımız ve idarecilerimizle birlikte Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Koordinasyonunda "Güney Kariyer Fuarı (Günkaf 22)" Batı Akdeniz Bölgesindeki üniversitemizin de dahil olduğu 16 Üniversite'nin ortaklığı ile 18 - 19 Mart 2022 tarihlerinde Isparta Süleyman Demirel Üniversitesinde, iş ve staj yeri bulma imkanlarını kolaylaştırmak amacıyla düzenlenen “Güney Kariyer Fuarı” etkinliğinde yerimizi aldık.

Duyurular

White Structure

Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi Tarafından Düzenlenen Katılım Genç Gelişim Programının İkincisi Başlıyor!

Dünyada ve Türkiye’de yükselen değer olan “Katılım Finans” alanında insan kaynağı potansiyelini geliştirmek ve sektöre nitelikli, uluslararası rekabete açık yeni yetenekler kazandırmak amacıyla Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi’nin İFCap Building iş birliğinde 2021 yılında birincisini düzenlediği “Katılım Genç Gelişim” programının ikincisine başvurular 21 Nisan’da başladı. Üniversitelerin lisans son sınıf, yüksek lisans/doktora öğrencisi veya üniversite mezunu, finans alanında kariyer hedefleyen ve katılım finansa ilgi duyan tüm genç yeteneklerin katılımına açık olan program için başvurular, 10 Mayıs 2022’ye kadar devam edecek. Programı başarıyla tamamlayanlar sertifika almaya hak kazanacak olup, eğitimler sonunda yapılacak proje yarışmasında dereceye girenler de toplamda 43.000 TL’ye varan ödüllerin sahibi olacak.

ANSİAD GİRİŞİMCİLİK EKOSİSTEMİ PROGRAMI
10.GİRİŞİMCİLİK İŞ FİKRİ YARIŞMASI

Yarışmanın Adı: 

ANSİAD Bi’DüşünSen Bulursun! Girişimcilik İş Fikri Yarışması 

Başvuru Koşulları;

1. Programa başvurular yalnızca programın resmi internet sitesinde yer alan başvuru formu aracılığı  ile kabul edilir. Başka kanallardan yapıldığı iddia edilen başvurular kabul edilmez. Yarışma başvurusu için http://bidusunsenbulursun.com/ adresindeki on-line “Başvuru Formu” ile  kayıt olunur. 

DİĞER DUYURULAR
Başvuru Detayları için Afişlerin üzerini TIKLAYINIZ

Glass Buildings

ANSİAD DUYURULARI
Başvuru Detayları için Afişlerin üzerini TIKLAYINIZ

Ansiad Toplantı 1.jpeg
ANSİAD 20. Girişimcilik Günleri
1. Toplantısına katıldık.

01.Şubat.2022
ANSİAD 1.jpeg
Ansiad 2.jpeg
Adile Bebek 2 Ansiad.jpeg

"Sizler, yeni Türkiye’nin genç evlatları, yorulsanız dahi beni izleyeceksiniz. Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler asla ve asla yorulmazlar. Türk gençliği amaca, bizim yüksek ülkümüze durmadan, yorulmadan yürüyecektir. Önemli olan devam etme cesaretidir"

M. Kemal Atatürk

Adres: Kadriye Mah. Celal Bayar Cad. No:5-6, Serik/ANTALYA

Eposta: kariyer@akev.edu.tr

© 2022